Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaSPORNasır Süleymanoğlu, tekrar amatör kulüpler başkanı oldu

Nasır Süleymanoğlu, tekrar amatör kulüpler başkanı oldu

Kartal ve Çevre Amatör Spor Kulüpleri Birliği Derneği (KASK)’nin Kartal Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binası’nda gerçekleşen kongresine KASK’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’na oy birliğiyle Nasır Süleymanoğlu seçildi.

Kongrede, yönetim kurulu ve denetleme kurulu asil üyeleri seçimi gerçekleştirildi. KASK’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, oy birliği ile Nasır Süleymanoğlu seçildi.

Kongrede konuşan Başkan Yardımcısı Adem Uçar, tüm KASK üyelerine başarılarak dileyerek; “Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel’in öncülüğünde tüm belediye ailemiz ile KASK’ın Kartal’daki tüm çalışmalarının takipçisi ve destekçisiyiz. Sporun tüm dallarını destekleyen bir yerel yönetim anlayışıyla inanıyorum ki, derneğimizin yeni yönetimiyle beraber işbirliği içinde Kartal’da yeni çalışmalara imza atacağız. KASK Başkanı Nasır Süleymanoğlu’na ve tüm yönetime yeni dönemde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kongreye; Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Başkan Yardımcısı Adem Uçar ve Olcay Özgön ile Spor ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Serkan Taş katıldı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş