Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELYüksel’den, Neyzen Tevfik Meydanı yenileme çalışmaları hakkında bilgilendirme

Yüksel’den, Neyzen Tevfik Meydanı yenileme çalışmaları hakkında bilgilendirme

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’den, Neyzen Tevfik Meydanı yenileme çalışmaları hakkında Kartal esnafına bilgilendirme toplantısı.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal merkezinde iş yeri bulunan esnaflara yönelik bir bilgilendirme toplantısı düzenledi. Kartal Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan bilgilendirme toplantısında bir sunum da gerçekleştiren Başkan Yüksel, esnafa hem bilgi verdi, hem de önerileri dinledi.
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Kartal Belediyesi iş birliği ile yapımına başlanan Neyzen Tevfik Meydanı ile Hürriyet Caddesi yenileme çalışması hakkında Kartallı esnafa bilgi vermek üzere bilgilendirme toplantısı düzenledi. Başkan Yüksel, Kartal Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda yenileme çalışmalarının detaylarını bir sunum eşliğinde anlattı.
Neyzen Tevfik Meydanı yenileme çalışmaları ile Kartal’ın çehresi değişecek
Kartal Meydanı’nda yirmi beş yıllık altyapı sorununun el birliği ile çözüldüğünü aktaran Yüksel, sıranın artık üst yapı ve çevre düzenlemesine geldiğini belirtti. Projeyi bir sunum eşliğinde anlatan Başkan Gökhan Yüksel, “Neyzen Tevfik Meydanı ve çevresinin altyapısını bitirdik. Altyapısını bitirdiğimiz yerlerin üstyapı çalışmalarını da yapmaya başlıyoruz. Alt yapı-üst yapı ve kentsel tasarım çalışmalarının ardından meydan yenileme çalışmalarımız ile Kartal’ın çehresini değiştireceğiz.” dedi.

Hürriyet Caddesi’nin de altyapısı yenilenecek

Başkan Yüksel, yapılan çalışmaların dışında Hürriyet Caddesi’nin de altyapısının yenileneceğini belirtti. Neyzen Tevfik Meydanı yenileme çalışmalarıyla birlikte eş zamanlı olarak yürütülecek Hürriyet Caddesi’nin altyapı çalışmalarının da başlayacağını söyledi. Aynı bölgede iki defa çalışma yaparak hem vatandaşı hem de esnafı mağdur etmeme adına tek seferde bu çalışmaların yapılacağının altını çizen Başkan Yüksel, yenileme çalışmalarının ardından Kartal’ın çehresinin değişeceğini ifade etti.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş