Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaPOLİTİKARozet Töreni

Rozet Töreni

Rozet Töreni. İYİ Parti Kartal ilçe örgütü yeni 100 üyenin kabulünü, rozet töreni ile gerçekleştirdi.

Kartal’ın Sesi-Kartal Uğru Mımcu Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleşen rozet törenine Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak, Milletvekili Hayrettin Nuhoğu, Ahmet Çelik, ve İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Yavuz Ağıralioğlu, GİK üyeleri Emine Küçükali, Dursun Çolak, Murat Karaman, Meral Alemdar  il ve ilçe yöneticileri katıldı.
İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı yaptığı açılış konuşmasında ‘ Kartal ilçe örgütünü 123 üyeyle kurduklarını 24 Haziran seçimlerinde üye sayılarının 347’ye ulaştığını ve seçimlerde 27 bin oy aldıklarını söyledi. Onbaşılı bir üyeye karşılık 77 seçmeninin oy verdiğini belirtti.
Onbaşılı 23 Ekim itibariyle yeni üyelerin katılımıyla üye sayılarının 2400’ü aştığını söyledi. Devamında Uğur Mumcu Mahallesi için ise üye sayılarının 400 civarında olduğunu söyledi.
Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak, yaptığı konuşmada; “Türkiye’nin yeni bir siyasi harekete ihtiyacı vardı. İYİ Parti bu hareketi yerine getirdi. Özellikle İstanbul’da Millet İttifakı ile beraber belediye başkanlığının alınması bütün kapıları açtı”dedi.
İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu konuşmasında hakkındaki iddialara ilişkin ise “Ben çok rahatım, Abdestimden şüphem yok. Her yaptığım işte şeffaf oldum. Yediğim içtiğim belli. Fakat bu ülkede Genelkurmay Başkanını bile teröristtir diyerek cezaevine attılar. Bundan dolayı huzursuzum. İnsanız sonuçta. Adalete sığınmaktan başka şansımız da yok” dedi.
Milletvekili Hayrettin Nuhoğu ve Ahmet Çelik’te kürsüye çıkarak üyelere selendiler ve güncel politik sürece ilişkin değerlendirmede bulundular.
Konuşmaların ardında yeni üyelere rozetleri takıldı.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı