Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaGÜNCELS.Tarık Balyalı, Pendik Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıklayacak

S.Tarık Balyalı, Pendik Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıklayacak

S.Tarık Balyalı, 10 Aralık Pazar Saat 15.00’de CHP Pendik İlçe Başkanlığı’nda Pendik Belediye Başkan aday adaylığını açıklayacak.

Balyalı adaylık açıklamasına hazırlanırken, diğer yandan Pendikli vatandaşlarla ve parti mahalle birim başkanlarıyla bir araya gelerek sorunları ve gelecek projelerini anlatıyor.

2 Aralık günü CHP Pendik mahalle birim başkanlarıyla kahvaltıda buluşan Balyalı, birim başkanları ile ilçe sorunlarını konuşup gelecek projelerini anlattı. Balyalı, burada yaptığı konuşmada, 40 yıldır Pendik’in değişmediğini ve “Pendik’i yeni baştan planlamak gibi bir derdimiz var” dedi.

5 Aralık günü ise Pendik Çınardere Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarla buluşan Balyalı, Pendik Çınardere Mahallesi’nde yaşayan bir kısım vatandaşın tapu ve mülkiyet sorununu konuştu. CHP’li Belediye Meclis Üyeleri olarak tapu sorunu konusundaki çabalarını aktardı.

S.Tarık Balyalı, yine 5 Aralkı günü Yenişehir Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nda katıldığı toplantıda Pendik’in geleceğine dair planlarımızı paylaştı.

Tarık Balyalı, bu yoğun programı ile birlikte 10 Aralık Pazar Saat 15.00’de CHP Pendik İlçe Başkanlığı’nda Pendik Belediye Başkan aday adaylığını açıklayacak.

Balyalı yaptığı çağrıda, “Bu özel güne, tüm örgütümüzü ve Pendikli dostlarımız davet ediyorum” dedi

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı