Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfaGÜNCELŞiran Çavlan Köyü Kongresinde Muzaffer Keleş Güven Tazeledi

Şiran Çavlan Köyü Kongresinde Muzaffer Keleş Güven Tazeledi

ŞİRAN ÇAVLAN KÖYÜNDE 2.MUZAFFER KELEŞ DÖNEMİ

Şiran Çavlan Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 26.03.2023 tarihinde  Kartal/ İstanbul adresindeki dernek merkezinde 3. Olağan Genel Kurulunu yaptı.

236 üyesi olan derneğin kongresi, özlem ve hasretlerin giderildiği bir ortamda gerçekleşirken Muzaffer Keleş üyelerin talebi üzerine bir kez daha başkanlık görevini üstlendi.

Başkan Muzaffer Keleş kongrede yaptığı konuşmada içinde yaşadığımız sürece dikkat çekerek birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Keleş, “Pandemi, deprem, şimdiki siyasi ortam, hayat pahalılığı geçim sıkıntısı ile öyle bir dönemden geçiyoruz ki, ilkelerimiz ve geleneklerimiz açısından iman tazelemeye her zamankinden daha çok bağlılık göstermeye birlik ve beraberliğimiz açısından daha çok ihtiyacımız bulunmaktadır.”

Başkan Muzaffer Keleş, adaylığını ise şöyle açıkladı; “Biliyorsunuz dernek kuruluş yönetiminde de aranızdaydım. Ve de bir başkanlık dönemini geride bırakarak, sizlerden gelen oldukça yoğun talepler ve istekler doğrultusunda bu dönemde de sevgili yönetim kurulum ile tekrardan sizlere hizmet etmek ve birliğimizi bir arada tutmak için göreve talip olmaya karar vermiş bulunuyorum” dedi.

Kadın kollarına özel olarak teşekkür edilen kongrede gündem maddelerinin ardından yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU

Muzaffer Keleş (Başkan)
Ali Haydar Yıldız (Bşk. Yrd.)
Cemile Keleş (Sekreter)
İsmail Daştan (Sayman)
Özcan Yıldız (Üye)
Rafet Keleş (Üye)
Selami Yıldız (Üye)

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı