Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaKÜLTÜR SANATSound of Europe Festivali için geri sayım başladı

Sound of Europe Festivali için geri sayım başladı

Sound of Europe Festivali, İstanbul, Ankara, İzmir ve Hatay’da gerçekleşecek 30’dan fazla ücretsiz konserde müzikseverler buluşuyor.

Avrupa müziğinin yeni ve başarılı seslerinin Türkiye’den müzisyenlerle bir araya geldiği Sound of Europe Festivali için geri sayım başladı. 22 Eylül Cuma günü başlayacak ve dört gün boyunca, dört farklı şehirde müzikseverleri bir araya getirecek Sound of Europe Festivali’nde müzikseverler rock’tan pop’a, cazdan, reggae’e uzanan 30’dan fazla konseri ücretsiz olarak dinleme şansını yakalayacak.

Avrupa müziğinin yeni ve başarılı seslerinin Türkiye’den müzisyenlerle bir araya geldiği Sound of Europe Festivali, bu sene ikinci edisyonuyla 22, 23 ve 24 Eylül’de İstanbul Alan Kadıköy, Ankara Çankaya Ahlatlıbel Atatürk Parkı ve İzmir Bostanlı Seyir Terası’nda müzikseverleri bir kez daha bir araya getirecek. Festival üç büyük şehrin ardından 26 Eylül Salı günü Hatay’ı ziyaret edecek.

Birbirinden farklı müzik türlerinin temsilcilerinin sahnede yer alacağı Sound of Europe Festivali’nde rock’tan pop’a, cazdan, reggae’e uzanan 30’dan fazla konserde 70’den fazla sanatçı yer alıyor.

Festival hakkında daha fazla bilgiyi ve festival programını ekteki basın bülteninde bulabilirsiniz.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı