Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGENELSTRATEJİK PLAN ODALARLA GÖRÜŞÜLDÜ

STRATEJİK PLAN ODALARLA GÖRÜŞÜLDÜ

STRATEJİK PLAN ODALARLA GÖRÜŞÜLDÜ

Kartal Belediyesi tarafından hazırlanan 2020-2024 yılı stratejik plan çalışmaları kapsamında mahallerde gerçekleştirilen toplantıların ardından bu kez odalarla bir araya gelindi.

Kartal Belediyesi’nde düzenlenen  toplantıya 5 kuruluşunun başkanları katıldı. Toplantıya Kartal Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Esnaf Odası Başkanı Erol Demirci, Kartal Kadın ve Erkek Berberleri Esnaf Odası Başkanı Adem Etirli, Kartal Kamyon, Kamyonet, Minibüs, Otobüs, Otomobil ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Fikret Çelik, Kartal Umum Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mete Boyraz ve Kartal Oto Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan katıldı. Kartal Belediyesi Başkan Gökhan Yüksel, toplantıda  dile getirilen her görüşün kayıt altına alınarak değerlendirileceğini ve Kartal Belediyesi ile sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğinin devam edeceğine vurgu yaptı.

Toplantıda konuşan Kartal Belediyesi Başkanı Gökhan Yüksel katılımcı demokratik yönetim anlayışları gereği Kartal’ın geleceğini belirleyecek planda Kartal’ı ve sorunlarını iyi bilen sivil toplum kuruluşlarının görüş ve önerilerine yer vermek istediklerini belirterek ilerleyen süreçte de belediye STK işbirliğini kalıcı ve sürekli bir hale getirmek istediklerini söyledi. Oda başkanları da Kartal Belediyesi ile işbirliğini devam ettirmeyi ve sorunlarla ilgili birlikte hareket etmenin önemini dile getirdiler.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı