Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaGÜNCELTanyeri Derneği, Yaptığı Gecede 40 Öğrenciye Bursu Sürekli Kıldı

Tanyeri Derneği, Yaptığı Gecede 40 Öğrenciye Bursu Sürekli Kıldı

Erzincan İli Tanyeri Nahiyesi Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği “Eğitime Burs Konseri” ile burs verdiği öğrenci sayısı 40 kişiyi buldu.

Kartal/Yüksel Fırat

Tanyeri Nahiyesi Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin Soğanlık Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği gecede uçağı rötar yaptığı için sahne alamayan Eren Aydın 39. ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel 40’ıncı öğrencinin bursunu üstlendi.

“En büyük yatırım gençliğe yatırım, en büyük yatırım eğitime yatırım” sloganı ile gerçekleşen gecenin sunuculuğunu dernek üyesi İsmail Biçer yaparken, Oğuz Aksaç eğitime katkı amacıyla gelenekselleşen gecede 7’inci kez sahne aldı. Eda Alakuş, Ozan Tunç ve Neslihan Aydın eğitim ve gençlik için sahne aldı.

Gecenin sorumluluğunu üstlenen Erzincan İli Tanyeri Nahiyesi Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları adına Gençlik Kolları Başkanı Hasan Çelik misafirlere seslendi.

Hasan Çelik yaptığı açılış konuşmasında; “‘En büyük yatırım gençliğe yatırım, en büyük yatırım eğitime yatırım’ sloganı ile çıktığımız bu yolda, günümüz zor şartları altında ülkemize ve bölgemize eğitimli, çalışkan ve hayalleri olan biz gençliğe verdiğiniz destek için derneğimizin gençlik kolları adına teşekkür ediyorum” dedi.

Erzincan İli Tanyeri Nahiyesi Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları adına Kadın Kolları üyesi Yasere Kıpırtı ve Dernek adına Başkan Vedat Bal misafirleri selamladı.

Katılımcıların salonu doldurduğu geceye politika, belediye ve sosyal alandan bir çok kurumdan temsilci katılarak destek sundular.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı