Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGENELYoksullara yardımda Kartal/ Soğanlık Sakinleri Gönüllüleri

Yoksullara yardımda Kartal/ Soğanlık Sakinleri Gönüllüleri

Yoksullara yardımda Kartal/ Soğanlık Sakinleri Gönüllüleri

Kartal/ Soğanlık Sakinleri Gönüllüleri bir hayır severin bağışladığı kahvaltılıkları belirledikleri yoksullara dağıtarak ilk sahurda yoksulların sofra kurmasına olanak sağladılar.

Kartal/ Soğanlık Sakinleri Gönüllüleri bugüne kadar sürdürdükleri faaliyetleri ile birlikte bir güven ortamı da oluşturdular. bu güvene bağlı olarak 18 bini aşkın üyesi olan grubun dışında da yardımda bulunmak isteyen gönüllüler gruba ulaşarak destek sunmaktadırlar.

Soğanlık Sakinleri Gönüllüleri Başkanı Hayretin Aydın bu güveninin sonucu olarak, “Gıda toptancısı bir abimizin beni telefon ile arayarak Ramazan ayı öncesi ilk  sahurda semtimizde oturan ihtiyaç sahibi sakinlerimiz için kahvaltılık dağıtımı yapacağını belirterek bu görevi bizlere verdi” dedi.

Bizde Soğanlık Sakinleri Gönüllüleri olarak yapmış olduğumuz tespitler ile belirlediğimiz ihtiyaç sahibi sakinler ile irtibat kurarak Soğanlık Gümüşpınar Mahallesi Çitlenbik Parkı yanında bulunan Hacı amcamızın bizlere açmış olduğu dükkanında hazırladığımız kahvaltı paketlerini  davet ettiğimiz komşularımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşadık” dedi. 

Aydın yoksullara yardımından ve kendilerine duyulan güvenden dolayı “Bu görevi bize veren bizleri bu heyecanı yaşatan gıda toptancısı esnafımıza sonsuz teşekkürler ederiz” diyerek duygularını belirtti.

Aydın çalışmada fedakarlık göstererek görev alan Soğanlık Gönüllüler Ekibimizdeki arkadaşları Zeliha Bayram, Hayati Aybey, Fehmi Bayram, Asiye Aydın, Nurgün Kılıçlı, Şirin Kamiloğlu, Zuhal Güney ve Engin Aydın’a göstermiş olduğu çalışmadan dolayı teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

Ramazan süresince daha gayretli bir biçimde çalışmalarımızı sürdüreceklerini belirten Aydın, Sağanlık sakinlerine ve vatandaşlara hayırlı Ramazanlar diledi.

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı