Salı, Şubat 27, 2024
Ana SayfaGÜNCELYÜKSEL, “SİZLER MİNİK YÜREKLERİ AYDINLATAN REHBERLERSİNİZ"

YÜKSEL, “SİZLER MİNİK YÜREKLERİ AYDINLATAN REHBERLERSİNİZ”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Atalar Merkez Kreş de öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti ve hediyelerini takdim etti.

Kartal Belediyesi’nin 14 kreşinde eğitim alan yüzlerce minik öğrenci öğretmenleriyle birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarken, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’de öğretmenlerin bu özel gününü kutladı. Atalar Merkez Kreş öğretmenleriyle bir araya gelen Başkan Gökhan Yüksel’e, Başkan Yardımcısı Dr. Dilek Kars ile Kreş Müdürü Hilal Kıraç eşlik etti.

Yüksel, Atalar Merkez Kreş de öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti ve hediyelerini takdim etti.

 “Sizler, Minik Yürekleri Aydınlatan Rehberlersiniz”

Başkan Gökhan Yüksel, “Kartal Belediyesi olarak ilerici ve çağdaş eğitim anlayışımızı sürdürüyoruz. Sizler, bu kutlu yolda minik yürekleri aydınlatan rehberlersiniz” diyerek  şunları söyledi;

“Bugün, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, Kartal Belediyesi olarak siz değerli öğretmenlerimizle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Her yıl olduğu gibi, eğitime verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak bu özel günü birlikte kutlamak, bizim için gurur verici bir anlam taşıyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aydınlık yarınlara olan inancını ve eğitimin önemini yüreğimizde hissederek, Kartal Belediyesi olarak ilerici ve çağdaş eğitim anlayışımızı sürdürüyoruz. Sizler, bu kutlu yolda minik yürekleri aydınlatan rehberlersiniz. Gösterdiğiniz özveri ve öğrencilerimize kattığınız değerle, geleceğimize ışık tutuyorsunuz. Bu özel gün vesilesiyle, siz değerli kreş öğretmenlerimize teşekkür etmek ve minnettarlığımızı ifade etmek istiyorum. Kartal’ın en kıymetli hazineleri olan çocuklarımız, sizlerin öğreticiliğinde büyüyor, öğreniyor ve geleceğe hazırlanıyorlar. Sizlere minnettarız.”

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri, Başkan Yardımcısı Dr. Dilek Kars ve Kreş Müdürü Hilal Kıraç’ın ilçede hizmet veren 14 kreşi ziyaretiyle devam etti. Kartal Belediyesi’nin kreşlerinde eğitim veren öğretmenleri kutlayarak, hediyelerini tek tek takdim etti.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı