Çarşamba, Şubat 21, 2024
Ana SayfaGÜNCEL2022'de İstanbul'un en çok konuşulan ilçe belediye başkanları!

2022’de İstanbul’un en çok konuşulan ilçe belediye başkanları!

2022’de İstanbul’un en çok konuşulan ilçe belediye başkanları!

İnsansız haber analiz ve raporlama sistemi Habermetre, 2022 yılında en çok konuşulan İstanbul ilçe belediye başkanlarını analiz etti. Listede Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel 30 bin 218 haberle dördüncü sırada yer aldı.

HABERLER.COM’un haberleştirdiği listeye göre; İnsansız haber analiz ve raporlama sistemi Habermetre, 2022 yılında en çok konuşulan İstanbul ilçe belediye başkanlarını analiz etti. Listenin zirvesinde Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, ikinci sırasında Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, üçüncü sırasında ise Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen yer aldı.

Türkiye’nin en büyük dijital haber bankası Habermetre, binlerce Türk sitesini tarayarak, 2022 yılında en çok haber konusu olan İstanbul ilçe belediye başkanlarını paylaştı.

10 ismin yer aldığı listenin zirvesinde 51 bin 213 haberle AK Partili Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı yer aldı. Yazıcı’nın haberlerinin toplam okunma sayısı ise 25 milyon 453 bin oldu. Yazıcı’yı 40 bin 885 haberle Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir takip etti. Özdemir ile ilgili haberlerin okunma sayısı 15 milyon 861 olarak açıklandı.

Listenin üçüncü sırasında 30 bin 408 haberle Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen bulunuyor. Türkmen’den sonra listenin dördüncü sırasında 30 bin 218 haberle Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel yer alırken, beşinci sırada ise 26 bin 63 haberle Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı var.

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, İstanbul’un en çok habere konu olan altıncı belediye başkanı oldu. Analizin yedinci sırasında Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, sekizinci sırasında Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, dokuzuncu sırasında Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, onuncu sırasında ise Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık yer alıyor.

İşte Habermetre’nin verilerine göre hazırlanan o liste;

2022'de İstanbul'un en çok konuşulan ilçe belediye başkanları! İlk sırada Şadi Yazıcı var

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı