Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaGÜNCELAK Parti Aday Adayları, Teşkilatla Birlikte Sahada

AK Parti Aday Adayları, Teşkilatla Birlikte Sahada

AK Parti Kartal Belediye Başkan aday adayları teşkilat ile birlikte sahaya indi. Başkan aday adayları Aday Haydar Göksoy, Nizamettin Altıntaş, Aydın Yavuz ve Adem Yıldız hem esnafı ziyaret etti hem vatandaşların sorularını yanıtladılar.

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı Cuma gününü mahallelerde aday adaylarının ziyaretleri ile değerlendirdi. Merkezde bulunan Yukarı Mahalle’de aday adayı Haydar Göksoy ile esnaf ve vatandaş ziyareti yapıldı.

Yaklaşık 3 saat boyunca Yukarı Mahalle esnafı ve pazara giden vatandaşlarla görüşen Göksoy ve parti görevlileri, turlarını Yukarı Mahalle Muhtarlığında bitirdiler.

AK Parti’nin Yalı Mahallesi’ndeki aday adayı Nizamettin Altıntaş’tı. Parti teşkilatı ile birlikte mahallede esnafı ziyaret eden Altıntaş, vatandaşlarla da sohbet etti.

Nizamettin Altıntaş mahalle esnafının sıkıntılarını dinledi, vatandaşların yerel yönetimden beklentilerini not aldı.

Cuma Namazı öncesinde esnaf ziyaretlerine başlayan Altıntaş ve AK Parti Teşkilatının Yalı Mahallesi turu yaklaşık 4 saat sürdü.

AK Parti Teşkilatı Cumhuriyet Mahallesi’ni ise aday adayı Aydın Yavuz ile gezdi. Parti teşkilatı ile birlikte mahallede esnafı ziyaret eden Yavuz, vatandaşlarla da sohbet etti.

Aydın Yavuz mahalle esnafının sıkıntılarını dinledi, vatandaşların yerel yönetimden beklentilerini not aldı.

Aydın Yavuz vatandaşlara; “Sizlerden tek isteğimiz adayımız kim olursa olsun partimize destek vermenizdir. AK Parti iktidarda, dolayısı ile sorunlarımızı her kurumda rahatlıkla anlatacak bir imkâna sahibiz. Oylarınızla bizleri güçlü kılın ki biz de Kartal’ı yeniden imar etme gücüne kavuşalım” dedi.

Aydın Yavuz ve AK Parti Teşkilatının Cumhuriyet Mahallesi turu yaklaşık 3 saat sürdü.

 

AK Parti’nin Atalar Mahallesi’ndeki aday adayı Adem Yıldız’dı. Parti teşkilatı ile birlikte mahallede esnafı ziyaret eden Yıldız, vatandaşlarla da sohbet etti.

Adem Yıldız mahalle esnafının sıkıntılarını dinledi, vatandaşların yerel yönetimden beklentilerini not etti. Özellikle yaşlı vatandaşların bozuk kaldırımlar konusundaki şikâyetlerine, en kısa zamanda belediye meclis üyeleri üzerinden gerekli yerlere iletme sözü veren Yıldız, “Merak etmeyin. 31 Mart gecesi AK Parti Belediyeciliğini Kartal’a hâkim kılacağız. Ardın çok kısa bir sürede bu sorunlara veda edeceğiz” dedi.

Adem Yıldız ve AK Parti Teşkilatının Atalar turu yaklaşık 3 saat sürdü.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı