Pazar, Ekim 1, 2023
Ana SayfaKARTALAK Parti İstanbul Milletvekilleri, Kartal'da 

AK Parti İstanbul Milletvekilleri, Kartal’da 

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı organizasyonunda gerçekleştirilen ziyaretlerde İstanbul Milletvekilleri, Kartallılarla buluştular.

İstanbul Milletvekilleri; Azmi Ekinci, Tuba Işık Ercan, Serkan Bayram, Nurettin Alan, Müşerref Pervin Tuba Durgut, Hulusi Şentürk, Ümmü Gülşen Öztürk ve  Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Üyeleriyle, Mahalle Yönetimlerinin katıldığı ziyaretlerde, Kartallıların sorun ve isteklerini dinleyen Milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettiler.

Milletvekilleri “Ülkemizin içinden geçtiği sıkıntılı süreci ve beraberinde gelen ekonomik sıkıntıları sizlerle beraber bizler de yaşıyor ve biliyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve sizlerin de desteğiyle bu sıkıntıları aşacak güç ve kabiliyet, AK Partili kadrolarda mevcuttur. Bize inanmaya ve güvenmeye devam ettiğiniz sürece, elele vererek bugünleri geride bırakacağız. Deprem bölgesinin yeniden hayata döndürülmesi öncelikli olmak üzere, toplumumuzun her kesiminin sorunlarına çözüm bulmak için, gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dediler.

Emeklilerin şikâyetlerini dinleyen Milletvekilleri, Ekim ayında Meclis’in açılmasıyla birlikte, birinci gündemlerinin emekliler olacağını ve yaşanan mağduriyetlerin giderileceğini söylediler.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı