Çarşamba, Aralık 6, 2023
Ana SayfaGÜNCELBayram Demirkol Parkı'nın 2. etabı açılıyor

Bayram Demirkol Parkı’nın 2. etabı açılıyor

Kartal Belediyesi’nin bir süredir yoğun çalışmalar yürüterek yenilediği ve ikinci etabını tamamladığı Kartal’ın en büyüğü olan Bayram Demirkol Parkı’nın tamamlanmış projeleri ile açılışı gerçekleştiriliyor.

2018 yılında vefat eden Yakacık Eski Belediye Başkanı Bayram Demirkol’un adını taşıyan parkta Kartal Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün 2. etabında çalışmalarını tamamladı ve 24 Eylül Pazar günü, saat 16.00’da hizmete açılıyor.

Bayram Demirkol Parkı, 15874 metrekare içerisinde koşu ve yürüyüş parkurları, çocuk oyun grupları, oturma alanları, otoparkı, yemyeşil doğası ile modern ve yenilikçi bir tasarıma sahip,

Üstü sosyal tesis altı ise Satürn Gezegen Kafe’yi oluşturan 2 katlı ve 200 metrekarelik alana sahip tesiste, kahvaltı, ızgara, fast food, aperatif yiyecek ve içecek çeşitleri bulunmaktadır.

Havuzlu Park olarak da anılan, Bayram Demirkol Parkı 2. Etap projesinde toplam 10599 metrekare yeşil alan, 732 metre uzunluğunda yürüyüş yolu, çok sayıda piknik masası ve bank, 34 araçlık otopark, çocuk oyun alanı, 137 ve 79 metrekare büyüklüğe sahip 2 farklı spor alanı yer alıyor. Parkta ayrıca Bay ve bayan tuvaletleri, mescit ve bakım odası da yer alıyor.

PROGRAM
15.00 Çocuk etkinlikleri başlangıç saati
16.00 Resmi açılış töreni
17.00 Sanat Akademisi öğrenci ve öğretmenlerinin performans gösterileri
18.00 Folklor gösterisi
19.00 Özgür Doğan konseri

İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı