Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGÜNCELBulunan değeri yüksek künye, sahibine teslim edildi

Bulunan değeri yüksek künye, sahibine teslim edildi

Kartal, bu kez insan olmanın güzelliğine Murat Çetin ile tanık oldu

Murat Çetin bulduğu değeri yüksek künyeyi sahibine ulaştırdı. Çetin “Kayıp eşyasına kavuşan şahsın mutluluğunu görünce daha da mutlu oldum” dedi.

8 Ağustos akşamı Abdurrahman Çay Orta Mahalle Muhammet Avcı Parkı civarında hem maddi hem de manevi değeri yüksek olan altın künyesini kaybetti.

Abdurrahman Çay hemen Soğanlık Sakinleri Facebook Sayfa sorumlusu Hayrettin Aydın’a ulaşarak sayfadan ilan edilmesini istedi. Çünkü daha önce defalarca değerli eşya, para, cüzdan, kimlik, vb. eşyalar bulunarak sayfa üzerinden sahiplerine ulaştırılmıştı.

Kısa zaman içerisinde maddi değeri yüksek olan altın künye Soğanlık Sakinleri Facebook Sayfa üyesi Murat Çetin tarafından bulundu. Murat Çetin hiç tereddüt etmeden künyenin kendisi tarafından bulunduğunu sayfadan ilen edilmesini istedi.

Künye, Hayrettin Aydın huzurunda künye sahibi Abdurrahman Çay’a teslim edildi. Künyeyi teslim eden Murat Çetin “Çok mutluyum birini bu şekilde mutlu etmek beni de mutlu etti. Kayıp eşyasına kavuşan şahsın mutluluğunu görünce daha da mutlu oldum” dedi.

Abdurrahman Çay da mutluluğunu dile getirerek; “Murat Çetin abiye ne kadar teşekkür etsem azdır. Murat abim Allah senden bin kere razı olsun. Çünkü künyenin manevi değeri çok büyüktü. Ayrica Hayrettin Aydın abiye de ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Bu grup sayesinde künyeyi buldum” dedi.

Hayrettin Aydın yaptığı açıklamada; “Bulunan künye kayıp olduğu ilan edilen künye ile örtüştüğü anlaşılmıştır. Künyeyi bulan sakinimiz tarafından, sahibine huzurumda teslim edildi. Sayfamızda geçmiş tarihlerde değerli eşya, para, cüzdan, kimlik, vb. eşyalar bulunarak sahibine teslim edilmiştir. Murat Çetin kardeşimiz başta olmak üzere kayıp eşyaların bulunmasını sağlayan herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız birlikte güçlüyüz biz bir aileyiz” dedi.

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı