Cumartesi, Haziran 25, 2022

Denetim

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları ilçedeki diğer kurumların yetkilileri ile birlikte denetlemelerde bulundu. Kartal Surp Nişan Ermeni Kilisesi önünde  başlayan denetimler Üsküdar Caddesi boyunca ve Çırçır Sokakta devam etti.

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, denetimlerde özellikle HES uygulaması ve müşteri sayı sınırlaması konularını öne çıkararak esnaflara uyarı ve önerilerde bulundu. Esnaflara HES uygulamanın indirilmesi ve uygulanması konularında bilgi verdi.
Abdullah Demir yaptığı açıklamada, “Her gün esnafımızı ziyaret ederek bıkmadan ısrarla tekrar anlatıyoruz. Hayalimiz tekrar turuncuya, sarıya ve maviye ulaşmak. Denetimlerde gördüğümüz HES kodunun yüklenmesi ve uygulanması konusunda bazı ihmaller gördüm. Esnaflarımıza bunu nasıl yükleyecekleri ve nasıl kullanacakları konusunu anlattım ve uygulamayı gösterdim” dedi.
Denetleme heyeti esnaf denetiminin ardından Üsküdar Caddesi üzerinde “öncelik hayatın öncelik yayanın” çalışmaları kapsamında yaya geçidinde denetimde bulundular. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarında yolcu kapasitesi, hijyen ve maske denetimi yapıldı.

Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar