Salı, Temmuz 23, 2024

Denetim

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları ilçedeki diğer kurumların yetkilileri ile birlikte denetlemelerde bulundu. Kartal Surp Nişan Ermeni Kilisesi önünde  başlayan denetimler Üsküdar Caddesi boyunca ve Çırçır Sokakta devam etti.

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, denetimlerde özellikle HES uygulaması ve müşteri sayı sınırlaması konularını öne çıkararak esnaflara uyarı ve önerilerde bulundu. Esnaflara HES uygulamanın indirilmesi ve uygulanması konularında bilgi verdi.
Abdullah Demir yaptığı açıklamada, “Her gün esnafımızı ziyaret ederek bıkmadan ısrarla tekrar anlatıyoruz. Hayalimiz tekrar turuncuya, sarıya ve maviye ulaşmak. Denetimlerde gördüğümüz HES kodunun yüklenmesi ve uygulanması konusunda bazı ihmaller gördüm. Esnaflarımıza bunu nasıl yükleyecekleri ve nasıl kullanacakları konusunu anlattım ve uygulamayı gösterdim” dedi.
Denetleme heyeti esnaf denetiminin ardından Üsküdar Caddesi üzerinde “öncelik hayatın öncelik yayanın” çalışmaları kapsamında yaya geçidinde denetimde bulundular. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarında yolcu kapasitesi, hijyen ve maske denetimi yapıldı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş