Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaGENELErdoğan’dan Bahçeli ile görüşmesinde: Yerel seçim mesajı

Erdoğan’dan Bahçeli ile görüşmesinde: Yerel seçim mesajı

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında konuştu. Erdoğan, “”Milletimizin huzuruna en doğru, en isabetli, en gayretli isimlerle çıkmanın çabasındayız” dedi.

Erdoğan’ın söyleminde öne çıkanlar:

“Milletimizin huzuruna en doğru, en isabetli, en uygun adaylarla çıkma gayretindeyiz. Bahçeli ile oldukça verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Milli irade düşmanlarına karşı ittifakımızı daha da güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz. İstanbul CHP döneminde eski günlerini mumla arar hale geldi. Ortaya proje koymayı bırak, bizim dönemimizde başlayan projeleri bile tamamlayamadılar.

“ŞEHİRLERİMİZİ 5 SENE DAHA BU ZULMÜ YAŞAMAKTAN KURTARACAĞIZ”

Bugün milletimiz metro, metrobüs, otobüs bekliyor, ama gelmiyor. Hadi geldi diyelim bakımsızlıktan yolda kalıyor. Bunların gündeminde emaneti taşıdıkları millete eser üretmek yok. Alışmışlar istismar ve korku siyasetine, tıpış tıpış bize oy vereceksiniz demeye şehirlere hizmet etmeye gerek duymuyorlar.

Vatandaşımız en küçük bir hizmet görse davul zurnayla kutluyor. Vatandaş çöpü toplandı, çukur kapatıldı diye neredeyse kurban kesecek. Bu tabloyu mart döneminde kurtaracağız. Şehirlerimizi 5 sene daha bu zulmü yaşamaktan kurtaracağız.

Milletimizi bu cenderen Mart ayının sonunda kurtaracağız. Allah’ın izniyle yüksek oy oranları ile tekrar kazanacağız. Kabinemiz eser ve hizmet siyasetini hızla sürdürüyor. Her bir belediyemizin saymaya kalsak saatler sürecek hizmetleri var. Deprem bölgesinden elimizi zaten çekmedik. Belediyelerimiz ile deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın yanında olacağız.

Muhalefet cenahı hizmet yarışında bizimle boy ölçüşemeyeceğini bildiği için her zamanki gibi yalan ve iftira silahına sarıldı. Türkiye’nin yaklaşık 10 yıldır siyasetten, güvenliğe ve ekonomiye kadar her alanda sinsi ve kasıtlı bir saldırı altında olduğunu kimse inkar edemez.

“BU PARTİDE KİMSE LAYÜSEL DEĞİLDİR”

Bu partide şahsım dahil hiç kimse layüsel değildir. Hiçbir unsurun aday belirleme ve seçim kampanyasını zehirlemesine izin veremeyiz. Teşkilatlardan beklentim 31 Mart sürecine bu şekilde hazırlanmasıdır. Yoksa milletimiz karşısında hepimizin boynu bükük kalır. Böyle bir vebalin altından hiçbirimiz kalkamayız. Diğer partilerde alavereyle çıkan rezillikler AKP’nin içine giremez.

Ülkemizde 1441 belediyenin neredeyse tamamına yakınını Cumhur İttifakı olarak kazanmaktır. Bu hedefte sen ben yok biz varız. Seçim sonuçları belli olana kadar gece gündüz çalışmaya var mıyız?

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı