Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaGENELErgenekon İbrahim Şakir İlkokulu’nda karne töreni

Ergenekon İbrahim Şakir İlkokulu’nda karne töreni

Ergenekon İbrahim Şakir İlkokulu’nda karne töreni

Kartal’da 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ilk dönem karne töreni Ergenekon İbrahim Şakir İlkokulu’nda yapıldı.

Karne törenine; Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz ve Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar ile yöneticiler katıldı.

Öğrenciler karnelerini almadan önce okul bahçesinde katılımcılara bir gösteri sundular. İlkokul öğrencileri, folklorun, dansın ve sporun bileşimi başarılı gösterilerinin ardından sınıflarda karnelerini aldılar.

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir tatil döneminde çocuklara dinlenmeyi tafsiye ederek; ailelere seslendi, ” Aileler sadece karneye bakıp hayat denen şeyi görmemezlik yapmasınlar” dedi.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, kendisinin de mezun olduğu bu okulun aynı mimari ile yenilenmiş olduğunu belirterek, “Şu an halen o duyguyu yaşıyorum” dedi. Yüksel, öğrencileri Masal Müzesi’ne götüreceklerini ve şimdi açılacak olan müzik atölyesinde olduğu gibi öğrencilerin müzikle, sporla, güzel sanatlarla buluşması için gayret içinde olacaklarını söyledi.

Karne dağıtımının ardından Kartal Belediyesi tarafından yapılan, Ergenekon İbrahim Şakir İlkokulu Müzik Atölyesi’nin açılış kurdelesi kaymakam, belediye başkanı ve müzik atölyesi öğrencileri tarafından kesildi.

 

 

İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş