Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaKARTALİYİ Parti Kartal İlçe Örgütü Kongresini Tamamladı

İYİ Parti Kartal İlçe Örgütü Kongresini Tamamladı

İYİ Parti Kartal İlçe Örgütü Kongresini Tamamladı

Parti içi tartışmalarla sürekli gündem olan İYİ Parti Kartal ilçe örgütü, kongresini tamamlayarak İbrahim Yıldırım Ateş’i ilçe başkanı olarak seçti.
Hasan Doğan Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen kongrede iki adaydan 110 delegenin oyunu alan Eren Soylu’ya karşılık 251 delegenin oyunu alan İbrahim Yıldırım Ateş
İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı oldu.

“İYİ Parti’ye hizmet etmeye devam edeceğim”

Kongrede gerçekleştirdiği konuşmada  İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Dilruba Oğulcuklu; “Atamızın bize emanet ettiği vatanı daha ileriye götürmek için hiç durmadan gece gündüz çalışacağız. Kartal ilçe başkanlığını bırakmama rağmen bundan sonrada beraber güzel işler yapacağız. Ben dün olduğu gibi bundan sonrada İYİ Parti’ye hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

“Biz bütün dava arkadaşlarımızı çalışmalarımızın içine katacağız”

Kongreye dava arkadaşlarım diye seslenen İbrahim Yıldırım Ateş ise yaptığı konuşmada; “Biz bütün dava arkadaşlarımızı çalışmalarımızın içine katacağız. Herkesi kucaklayacağız. Biz dava arkadaşlarımıza karşı kazanılmış yarışları zafer olarak adlandıramayız. Bizim tek hedefimiz AK Parti iktidarını bu ülkeden gönderip, İYİ Parti’yi iktidar yapmak genel başkanımızı da başbakan yapmaktır. Biz genel başkanımızın mücadelesini Kartal’da en iyi şekilde anlatmak istiyoruz. Kartal iyi olacak, Türkiye iyi olacak” ifadelerini kullandı.

“Bu seçim Kartal’ın geleceğinin belirleneceği bir seçimdir” 

Eren Soylu ise yaptığı konuşmada; “Kartal’da ki seçim sıradan bir seçim değildir. Bu seçim delegelerin vicdanının sandığa yansıdığı bir seçimdir. Bu seçim liderimiz Meral Akşener’in geçmişte ona yapılanın bir daha yaşanmayacağı ve sandığa gömüleceği bir seçimdir. Bu seçim Kartal’ın geleceğinin belirleneceği bir seçimdir” dedi.

“Biz dava arkadaşlarımıza karşı kazanılmış yarışları zafer olarak adlandırmıyoruz.”

Sonuçların açıklanmasının ardından teşekkür konuşması yapan seçimin galibi İbrahim Yıldırım Ateş; “Biz dava arkadaşlarımıza karşı kazanılmış yarışları zafer olarak adlandırmıyoruz. Güzel bir süreç geçirdik. Ama önümüzde çok daha güzel bir süreç var. Bugün bu salonda bize rakip olan ama yarın dava arkadaşımız olan arkadaşlarımızla beraber tek hedefimiz var. Oda iktidar olmak. Kartal’ın kutlu geleceğinin başlangıç günü hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş