Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaKARTALKartal Belediyesi’nin ücretsiz 2022-2023 spor eğitim sezonu başladı

Kartal Belediyesi’nin ücretsiz 2022-2023 spor eğitim sezonu başladı

Kartal Belediyesi’nin ücretsiz 2022-2023 spor eğitim sezonu başladı

Kartal Belediyesi’nin; tenisten basketbola, jimnastikten  farklı branşlara düzenlediği ücretsiz spor eğitimlerinin 2022-2023 sezonu başladı.

6 ve 13 yaş arası 2 bin öğrencinin katıldığı eğitimler; alanında uzman spor eğitmenleri tarafından  tenis, basketbol, jimnastik, voleybol, masa tenisi ve triatlon olmak üzere farklı branşlarda düzenleniyor. Eğitimler yıl boyunca devam edecek.

BİNLERCE ÇOCUK SPORLA TANIŞTI

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 2022-2023 sezonu dolayısıyla yaptığı açıklamada  ücretsiz spor eğitimleri sayesinde binlerce çocuğun sporla tanıştığına dikkat çekti.

Yüksel, “Kartal’da ücretsiz spor eğitimlerimizin 2022-2023 sezonu başladı. Bizler de miniklerimiz ve ailelerimiz kadar çok heyecanlıyız. Spor yapmanın önemini çok iyi bilen biri olarak, Kartal’da spor yapan bir nesil yetiştirmek için gayret ediyoruz. İnanıyoruz ki, öğrencilerimiz sporu bir yaşam tarzı haline getireceklerdir.

Tüm ailelerimizi ve öğrencilerimizi her yıl Kartal Belediyesi’nin ücretsiz spor eğitimlerinden faydalanmaya davet ediyoruz” dedi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı