Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaGÜNCELKartal’da Dernekler Arası Futbol Turnuvası

Kartal’da Dernekler Arası Futbol Turnuvası

Turnuva  11 Nisan günü başlayacak ve 17 Mayıs tarihinde sona erecek.

Kartal Belediyesi’nin girişimi ile Kartal’daki derneklerin yeşil sahada ilk kez karşılaşacağı 19 Mayıs Kupası Dernekler Arası Futbol Turnuvası için toplantı yapıldı. 5 kişilik komitenin belirlendiği toplantıda turnuvanın disiplin talimatları ve müsabaka takvimi de belirlendi.
Buna göre turnuvaya katılacak takımların belirlenmesinin ardından grup maçları 11 – 26 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Çeyrek final maçları 2 -3 Mayıs, yarı final maçları ise 9 – 10 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Turnuvanın final maçı ise 17 Mayıs tarihinde oynanacak. Turnuvada galip gelen takıma 3 bin, ikinciye 2 bin, üçüncü olan takıma ise 1000 lira para ödülü verilecek.
Turnuvaya katılımın yüksek olmasının beklendiği; ancak bazı dernek ve federasyonların gündemin yoğunluğu nedeni ile katılamadığı toplantıda yer alan dernek ve federasyonlar ise şöyle; Samsunlular, Elazığlılar, Sinoplular, Eskişehirliler, Bilecikliler, Ardahanlılar, Çankırılılar, Erzincanlılar, Siirtliler, Malatyalılar, Ayfonlular, Amasya Taşovalılar, Çorum Kargılılar, Gümüşhane Şiranlılar, Muşlular, Sivaslılar, Giresunlular, Balkanlılar, Ordu Mesudiyeliler, Bartın Uluslular, Tunceli Ovacıklılar.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş