Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaGÜNCELKartal’da Dernekler Arası Futbol Turnuvası

Kartal’da Dernekler Arası Futbol Turnuvası

Turnuva  11 Nisan günü başlayacak ve 17 Mayıs tarihinde sona erecek.

Kartal Belediyesi’nin girişimi ile Kartal’daki derneklerin yeşil sahada ilk kez karşılaşacağı 19 Mayıs Kupası Dernekler Arası Futbol Turnuvası için toplantı yapıldı. 5 kişilik komitenin belirlendiği toplantıda turnuvanın disiplin talimatları ve müsabaka takvimi de belirlendi.
Buna göre turnuvaya katılacak takımların belirlenmesinin ardından grup maçları 11 – 26 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Çeyrek final maçları 2 -3 Mayıs, yarı final maçları ise 9 – 10 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Turnuvanın final maçı ise 17 Mayıs tarihinde oynanacak. Turnuvada galip gelen takıma 3 bin, ikinciye 2 bin, üçüncü olan takıma ise 1000 lira para ödülü verilecek.
Turnuvaya katılımın yüksek olmasının beklendiği; ancak bazı dernek ve federasyonların gündemin yoğunluğu nedeni ile katılamadığı toplantıda yer alan dernek ve federasyonlar ise şöyle; Samsunlular, Elazığlılar, Sinoplular, Eskişehirliler, Bilecikliler, Ardahanlılar, Çankırılılar, Erzincanlılar, Siirtliler, Malatyalılar, Ayfonlular, Amasya Taşovalılar, Çorum Kargılılar, Gümüşhane Şiranlılar, Muşlular, Sivaslılar, Giresunlular, Balkanlılar, Ordu Mesudiyeliler, Bartın Uluslular, Tunceli Ovacıklılar.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı