Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı Murat ÇEKER: Bir takım kamuoyunda ve sosyal mecralarda çıkan algı operasyonlarına karşı bir açıklama lüzumu doğmuştur.
Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı Murat ÇEKER, “Bir takım kamuoyunda ve sosyal mecralarda çıkan algı operasyonlarına karşı bir açıklama lüzumu doğmuştur” dediği açıklamada: “Saadet Partisi Kartal’da kendi adayı ve amblemiyle seçime girecek” dedi.
“Kamuoyuna Duyuru
Kıymetli Kartal’lı hemşerilerim;
Bir takım kamuoyunda ve sosyal mecralarda çıkan algı operasyonlarına karşı bir açıklama lüzumu doğmuştur.
Yaklaşık 55 Yıllık siyasi hareketimizde inandığımız değerlerden ve “Adil Düzen” idealimizden bir an bile vazgeçmeden, ülkemizin ve milletimizin menfaatini önceleyerek birçok siyasi risk aldığımız herkesçe malumdur. Milli Görüş Hareketinin Tek Temsilcisi olan Saadet Partisi ve Onun Kartal İlçe Başkanlığı olarak herkese ilan ediyoruz ki; Saadet Partisi Kartal’da kendi adayı ve amblemiyle seçime girecek ve inşallah 94 ruhuyla en Büyük Zaferleri Kazanacaktır.
Kamuoyuna saygıyla arz ederiz.
Haydi bismillah…”
Murat ÇEKER
Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı