Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGÜNCELTuzla Su Ürünleri Kooperatifi Kahvaltıda Buluştu

Tuzla Su Ürünleri Kooperatifi Kahvaltıda Buluştu

Tuzla Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Tamer Çakıroğlu; “Acı, tatlı her günümüzde birlikteyiz”

Tuzla/Yüksel Fırat

Tuzla Su Ürünleri Kooperatifi üyeleri ile üyelerin çalışanları ve aileleri ile yaklaşık 40-50 bin kişiyle ilişkilenmektedir. Tuzla Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Tamer Çakıroğlu “Dostlarım ve ailemle ‘Yaza Merhaba’ diyeceğimiz kahvaltı programında sizi de görmekten onur duyarım” diyerek çağrısını yaptığı kahvaltıda dostlarıyla buluştu.

Kooperatif merkezinde, açık havada yapılan kahvaltıda selamla konuşması yapan  Tamer Çakıroğlu, biz çok büyük bir aileyiz diyerek; “Kah balıkta, kah sporda, kah ticarette son olarak siyasette hep sizlerin teşviki ve ısrarı ile belirli yollar aldık. Doğru olanı yapmaya ve aynı kararlılıkta yürümeye devam ediyoruz. Acı, tatlı her günümüzde birlikteyiz. Kendimi bildim bileli sizlerleyim. Acı, tatlı her günümde yanımda olan sizlersiniz. 30 seneden bu yana merhaba ettiğim, kâh birlikte güldüğüm, kâh birlikte yas tuttuğum ama zorlukta, mutlulukta ve her koşulda omuz omuza verdiğim biricik ailem yine yanımdasınız” dedi.

“TUZLA’DA YAKLAŞIK 40-50 BİN NÜFUSUMUZ VAR”

Çakıroğlu kooperatifin faaliyetleri ve niceliksel durumunu ise; “35 yıldan bu yana semtime, Tuzla’ya kendini adamış bir kardeşinizim. Nerede ise 6 yıldır buraya Su Ürünleri Kooperatifine mesaimi veriyorum. Dışarıda binlerce ailem var. Artık burada da öyle bir bağım, ailelerim var. Bakınız burada yaklaşık 500 kişi çabalıyoruz. Her birinin çalışanları var. Onlar ve onların çalışanları ile birlikte Tuzla’da yaklaşık 40-50 bin nüfusumuz var. Anlayacağınız biz çok büyük bir aileyiz!” diyerek tanımladı.

“SİYASETTE HEP SİZLERİN TEŞVİKİ VE ISRARI İLE BELİRLİ YOLLAR ALDIK”

Başkan Çakıroğlu Milliyetçi Hareket Partisi merkez yöneticileri, milletvekili adayları ve yöneticilerinin yoğunlukta olduğu kahvaltıda belirli yollar aldıklarını belirterek; “Aynı sokakları, aynı havayı, aynı güneşi, aynı ülkeyi, aynı ülküyü, aynı tarihi, aynı önderi, aynı bayrağı paylaştığım, gülüşümün de gözyaşlarımın da beraber olduğu, siz değerli arkadaşlarım, dostlarım, kıymetli ailem, kah balıkta, kâh sporda, kâh ticarette son olarak siyasette hep sizlerin teşviki ve ısrarı ile belirli yollar aldık. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” diyerek selamlama konuşmasını tamamladı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı