Çarşamba, Şubat 21, 2024
Ana SayfaPOLİTİKAYüksel'den İttifak Partisine Hayırlı Olsun Ziyareti

Yüksel’den İttifak Partisine Hayırlı Olsun Ziyareti

Kartal Belediyesi Başkanı Gökhan Yüksel, İttifak Partisi İYİ Parti yeni İlçe Başkanı H Dilruba Oğulcuklu’yu ilçe binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dedi.

 
Yüksel ziyarete başkan yardımcıları başta olmak üzere kalabalık bir heyetle geldi. Oğulcuklu’nun Kartal Belediyesi Başkanı Gökhan Yüksel’i kapıda karşıladığı ziyarette, İYİ Parti yönetim kurlu üyeleri başta olmak üzere kalabalık bir heyetle hazır bulundu. İYİ Parti yönetim kurlu üyeleri kendilerini, tek tek kendilerini takdim ederek tanıttılar.
Gökhan Yüksel ziyaretinin koşullardan kaynaklı olarak geciktiğini belirtti. Yüksel yaptığı açıklamada; “Sevgili başkanımız göreve geldiği süre içerisinde kovid vakaları ve ardından ben koronaya yakalandım, kendisi yakalandı ve ardından üç tane kara kış olarak karla mücadele süreci geçirdik. Çalışmalarımız dışında bulduğumuz bu ilk fırsatta gerçekleştirdiğimiz ilk ziyaretlerimizden bir tanesi. Tekrar hayırlı olsun kutluyorum” dedi.
Gökhan Yüksel devamında; Söyleyeceğim söz kolaylıklar, başarılar, birlik, beraberlik, dayanışma dilemektir. Her birimizin çabası şartlarımızın iyileşmesi için mücadele etmektir. Biz de bugünkü görev ve sorumluluğumuz yerine getirirken genel başkanlarımızın yürütmüş olduğu ittifak programı doğrultusunda verilen mücadele ülkenin iyileşmesi içindir” dedi.
Kartal Belediyesi Başkanı Gökhan Yüksel, yerle yönetici olarak herkesi kucaklayan bir anlayışta olduğunu belirterek; ” Ben yerel yönetici olarak görevi devir aldıktan sonra Kartal’ın tamamını kucaklayan, bütün herkese hizmet götüren anlayışı sürdürüyorum.  Bu tutumumuz Cumhuriyet Halk Partisi ruhunda da İYİ Parti ruhunda da ittifak ruhunda da olan ve bize düşen bir görevdir” diyerek tamamladı konuşmasını.
İYİ Parti İlçe Başkanı H Dilruba Oğulcuklu ise yapılan ziyaret için teşekkür ederek, “Bizim üzerimize ne düşerse biz yapacağız. Başkanımızın üzerine ne düşerse el ele hep beraber Kartal için Ülkemiz için en iyisi için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 
 
 
 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı