Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaKARTALCumhuriyet Halk Partisi Kartal Örgütü, Seçim Gündemi İle Toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Örgütü, Seçim Gündemi İle Toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal ilçe örgütü “İstanbul ve deprem gerçeği ilçemizde afet yönetimi, seçim organizasyonu ve sandık güvenliği” gündemli örgüt toplantısı yaptı.

Kartal/Yüksel Fırat

Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde yapılan örgüt toplantısının basına açık bölümünde Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Süleyman Uzunok ve Kartal Belediyesi Başkanı Gökhan Yüksel birer sunum gerçekleştirdiler.

Gökhan Yüksel’in sunumu

İlk olarak geniş katılımlı örgüt toplantısına seslenen Uzunok deprem konusunda, “Üzgünüz acımız çok büyük. Yaşamın karşısında çaresiz ve aciz bırakıldık. Acımızı ve öfkemizi bu daha da büyütüyor” dedi.

Fotoğraf: Yüksel Fırat/Kartal’ın Sesi
Fotoğraf: Yüksel Fırat/Kartal’ın Sesi

Uzunok örgüt olarak seçim sürecindeki sorumluluk ve görevlere ilişkin en büyük görevin kadroların omuzunda olduğuna dikkat çekerek; “Geçmişte görev yapmış yoldaşlarımız, büyüklerimiz, heyacanımıza heyecanımıza güç vereceğinize yürekten inanıyorum. Bu tarih görev hepimizin omuzundadır. Hiç birimiz diğerimizden daha az ya da daha çok sorumlu değiliz. Bugün görev sırası bizde olduğu için  daveti biz yapıyoruz. Ama bu davettin hepimizin adına yapıldığını bilmenizi istiyorum.

Halkımızın geleceği için, bu ülkenin aydınlık geleceği için inadına özgürlük ve barışı savunarak hak hukuk adalet anlayışımızı daha yüksek bir sesle haykıracağız” dedi.

Yuksel Firat
Yuksel Firat
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı