Pazar, Aralık 3, 2023
Ana SayfaKARTALEbubekir Taşyürek, 28. Dönem İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı

Ebubekir Taşyürek, 28. Dönem İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı

Ebubekir Taşyürek, Adalet ve Kalkınma Partisi Kartal İlçe Başkanı görevinden; 28. Dönem İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olmak için ayrıldı.

Taşyürek, “14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde (inşallah) Milletvekili olarak millete hizmet bayrağını daha yukarılarda dalgalandırmak ve yılların deneyimi ve tecrübesini yine milletimin hizmetine sunmak gayesiyle 10 Mart 2023 tarihi itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım.” açıklaması yaptı.

“Canı gönülden hizmet ettim”

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluşundan itibarene partide görev üstlenen Ebubekir Taşyürek, “İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyeliği, SKM Bölge Başkanlığı, Meclis Üyeliği, İBB Plan Bütçe Komisyonu Başkanlığı, Grup Başkan Vekilliği, Belediye Başkan Adaylığı gibi bir çok kademesinde, samimiyet ve gayretle çalışıp, milletime canı gönülden hizmet ettim.” dedi.

Ailesine ve yol arkadaşlarına teşekkür

Ailesine ve yol arkadaşlarına teşekkür eden Taşyürek, “Bu kutlu süreçte şahsıma desteklerini esirgemeyen; sevgili aileme, kıymetli Kartallılara, birlikte görev yaptığım Sayın Milletvekillerimle bütün teşkilat büyüklerime ve beraber yol yürüdüğüm değerli İlçe Ana Kademe Yönetim Kurulu üyelerime, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarım ve yönetimlerine, Meclis Üyelerimize ve Mahalle Başkanlarımızla yönetimlerine en kalbî şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı