Çarşamba, Şubat 21, 2024
Ana SayfaGÜNCELYusuf Altınbulak'tan, CHP Kartal İlçeye Ziyaret

Yusuf Altınbulak’tan, CHP Kartal İlçeye Ziyaret

28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezine Aday Adaylığı başvurusu yapan Yusuf Altınbulak, CHP Kartal İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

CHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday Adayı Yusuf Altınbulak CHP Kartal İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Yusuf Altınbulak; “13. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Ülkenin umudu olmuştur. Kılıçdaroğlu sandıktan ezici bir çoğunlukla çıkacak. Eğer bana vekillik tevdi edilirse ve halkımızın teveccühü ile vekil seçilirsem, Cumhurbaşkanımız Kılıçdaroğlu ile çalışmaktan onur duyarım.

CHP Kartal İlçe Baskanı Süleyman Uzunok ve yönetim kurulu üyeleri tarafından kabul edilen Altınbulak’ın ziyaretine partililer yoğun ilgi gösterdi. Yusuf Altınbulak’ın ziyaretine faaliyet sürdürdüğü Uğur Mumcu Mahallesinden partililerin çok daha özel bir ilgisi vardı.

CHP Kartal ilçe binasında bulunan partililere seslenen Altınbulak; “21 yıllık esaret bitiyor az kaldı. Çocuklarımızın ve gençlerimizin önünde var olan karanlık geleceği aydınlatmak için geliyoruz” dedi.

Yusuf Altınbulak, “13. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Ülkenin umudu olmuştur. Kılıçdaroğlu sandıktan ezici bir çoğunlukla çıkacak. Eğer bana vekillik tevdi edilirse ve halkımızın teveccühü ile vekil seçilirsem Kılıçdaroğlu ile çalışmaktan onur duyarım” diyerek sözlerini tamamladı.

İlçe Başkanı Uzunok ziyaretten dolayı Altınbulak’a teşekkür ederek, “Seçimlerde omuz omuza çalışarak iktidar yolunu açacağız” dedi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı